x
Menu Smilova Pardubice
Smilova Pardubice
Prodej posledních bytů zahájen

FASCINUJÍCÍ BYDLENÍ NA PRESTIŽNÍ ADRESE

Velkorysý koncept moderního bydlení v centru Pardubic

 
Smilova Pardubice - koncepce projektu

KONCEPCE PROJEKTU

KONCEPCE PROJEKTU

Rezidenční projekt SMILOVA tvoří ušlechtilá novostavba koncipovaná do podoby souvislého, uměřeného, účelně a moderně tvarovaného domu. Vnitřní kompozice sestává z logicky a prakticky seřazených, částečně navzájem provázaných bytových sekcí, napojených na prostory určené pro garážování. Spektrum typů a velikostí bytů je široké. Všechny jednotky vynikají pečlivě promyšleným, funkčním a užitečným dispozičním uspořádáním. Nechybí prostorné lodžie, balkony a terasy. V přízemí domu jsou navrženy nebytové komerční prostory.
Smilova Pardubice - filozofie návrhu

FILOZOFIE NÁVRHU

FILOZOFIE NÁVRHU

K úloze této výjimečné povahy jsme přistupovali s patřičným respektem a úctou. Cílem bylo vytvořit dílo prosté povrchnosti a zbytečných výstavnických klišé. Důraz byl kladen nejen na precizní návrh řešení jednotlivých bytů, ale také na kontext důležitých urbanistických souvislostí a městských vazeb. Došlo k architektonicky citlivému doplnění uliční fronty domů a podařilo se vytvořit vnitřní bohatě ozeleněný, kultivovaný parter, otevírající se a umožňující příznivý pěší průchod z ulice Smilova do prostoru směrem k Machoňově pasáži.

FINÁLNÍ KOLEKCE BYTŮ

S nadšením a radostí sledujeme, jak spolehlivě se do své přesvědčivé podoby rýsují kontury celého projektu. Nesmírně nás těší i skutečnost, že všechny z první sady téměř devíti desítek bytů si takřka jedním dechem našly své budoucí vlastníky. Velmi jim všem děkujeme za skvělé rozhodnutí, stát se živou součástí tohoto našeho velkorysého stavitelského počinu.
 
Pro ty, kteří si byt v projektu SMILOVA pořídit ještě nestihli nebo třeba mají zálusk na další do sbírky, máme pozitivní zprávu a jedinečnou příležitost v podobě noblesní butikové sekce F. Ta zahrnuje finální kolekci s citem pro věc a se smyslem pro detail navržených patnácti bytů, řešených jako 4+kk a 3+kk. V případě zájmu o osobní prezentaci této jistě lákavé možnosti investice, nás směle kontaktujte.

KOMERČNÍ PROSTORY NA PRODEJ

V přízemí projektu SMILOVA jsou NA PRODEJ nebytové KOMERČNÍ PROSTORY různých velikostí, přibližně od 40m2 do 100m2, s případnou možností propojení do většího celku. Tyto jednotky jsou přímo zvenku přístupné, prosklenými výkladci orientované do ulice Smilova nebo do prostoru parteru představujícího pěší průchod směrem k Machoňově pasáži.
Smilova Pardubice
Smilova Pardubice - prestižní adresa

PRESTIŽNÍ ADRESA

PRESTIŽNÍ ADRESA

Projekt SMILOVA představuje příležitost investice do moderního bydlení na skutečně výborné adrese. Ulice Smilova je velmi dobře známou tepnou v samém srdci Pardubic. Rozsáhlý, hodnotný a svou polohou naprosto unikátní pozemek se rozprostírá až do prostoru směrem k Machoňově pasáži, na níž pak navazuje třída Míru, coby skutečný bulvár městského centra.
Smilova Pardubice - historie

HISTORIE MÍSTA

HISTORIE MÍSTA

Místo, které prochází významnou proměnou ve smyslu jeho podoby a využití, má právem uznávaný půvab, silného ducha i zajímavou historii. Na předmětných pozemcích stávala věhlasná pardubická tiskárna, jejíž počátky sahají až do roku 1897. Ta byla v rámci svého oboru pokrokovou a inovativní firmou, když mimo jiné byla v roce 1919 pověřena Bankovním úřadem Ministerstva financí v Praze tiskem bankovek, cenin a akcií.

...NA DOSAH RUKY

Smilova Pardubice - kavárny, restaurace a obchodní centra
Kavárny, restaurace, obchody
Smilova Pardubice - Historické jádro
Historické jádro
Smilova Pardubice - Machoňova pasáž
Machoňova pasáž
Smilova Pardubice - Labská příroda
Labská příroda

Developer

Theia Property, s.r.o.
IČ: 03586791 | DIČ: CZ03586791
Hvězdova 1716/2b
140 00 Praha 4
 
Raiffeisen leasing
Theia Property s.r.o. je ve vlastnictví společnosti Raiffeisen - Leasing, s.r.o.

Exkluzivní prodejce

Ing. Vladimír Toman
zástupce developera
telefon: +420 774 70 00 70
e-mail: toman@smilova.cz


Kancelář
Smilova č.p. 2936
530 02 Pardubice

ŘÍZENÍ A REALIZACE PROJEKTU

STAKO společnost s ručením omezeným
IČ: 42228468 | DIČ: CZ42228468
Bieblova 782/7
500 03 Hradec Králové

STAKO

Společnost STAKO je držitel mnoha ocenění ve stavebnictví a stálice žebříčků nejprestižnějších a stabilních firem v České republice.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.