x

Komfortní bydlení na nejlepší adrese, tak jsme nazvali tento jedinečný projekt. Na rozlehlém pozemku v samém centru města vznikne pestré spektrum velikostí a typů zdařilých jednotek s prostornými balkony, okouzlujícími terasami či privátními zahrádkami. Vše je uspořádáno do exkluzivního komplexu s vnitřním atriem osazeným bohatou zelení.

Tento projekt i nadále vybrušujeme a připravujeme pro Vás k prodeji jedny z nejlepších bytů v našem portfoliu. Vyplňte nám kontaktní formulář a my Vás budeme exkluzivně kontaktovat v druhé polovině letošního roku v rámci neveřejné nabídky. Těšíme se na setkání s Vámi nad prodejní dokumentací.

Místo s historií a tradicí

Smilova Pardubice

107 PEČLIVĚ PROJEKTOVANÝCH BYTŮ VZNIKÁ NA MÍSTĚ, KTERÉ JE PRO PARDUBICE VÝZNAMNÉ SVOU TRADICÍ A HISTORIÍ.

Smilova Pardubice - soubor komfortních bytůSmilova Pardubice - soubor komfortních bytů

Areál bývalé tiskárny se promění v soubor komfortních bytů

Projekt SMILOVA je pro nás jeden z největších a nejodpovědnějších developerských projektů. Vzniká zde pestré spektrum velikostí a typů zdařilých jednotek s prostornými balkóny, okouzlujícími terasami či privátními zahrádkami. Toto jedinečné a kultivované bydlení bude formovat novou tvář známé části Pardubic. S nadšením a péčí věnovanou precizní přípravě celé koncepce do nejmenších detailů tuto městskou čtvrť architektonicky pozvedneme.

Smilova Pardubice - soubor komfortních bytů

Logotyp projektu odkazuje
na historii tiskárny

Při tvorbě logotypu jsem chtěl především zachovat genia loci místa, které zanechalo v historii Pardubic nesmazatelnou stopu. Již od roku 1897 tu stávala budova tiskárny, která se postupně rozrůstala až do podoby jedné z nejvýznamnějších polygrafických firem na našem území. Tiskárna byla vůbec první v celém Rakousku-Uhersku, která koupila ofsetový stroj značky Mann s ručním nakládáním. A právě princip ofsetového tisku jsem vklínil do symbolu nového komplexu, který jsme nazvali SMILOVA. Litera 'S' symbolizuje válce tiskařského stroje mezi nimiž prochází vodorovně papír. Symbol je zasazen do modrého čtvercového pole, které představuje půdorysy domů a tvary inspirované architekturou.

Lukáš Taneček
Vizuální podoba projektu SMILOVA

Architektura s myšlenkou

Byla tu tiskárna. Chodívali jsme kolem ní zkratkou ze Smilovy ulice do pasáže. A teď jsme měli možnost toto roky prázdné a uzavřené místo znovu definovat a vrátit do struktury města. Práce na projektu je pro nás čest a radost. Vznikají skici, denně chodíme na místo, promýšlíme varianty řešení. Přiměřeně velkými domy dostavíme Smilovu ulici. Otevřeme velkorysý průchod zelení k pasáži. Detailně promýšlíme řešení bytů tak, aby nabídly komfortní bydlení s prostornými lodžiemi a balkóny. Pečlivě vybíráme použité materiály a barvy. Přejeme Vám, ať je Vaše nové bydlení radostí!

Tomáš Med a Lukáš Pavlík
Med Pavlík architekti s.r.o.

Architektonický návrh a projekt

Smilova Pardubice
Smilova mapa

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O KOUPI EXKLUZIVNÍHO BYTU V TOMTO PROJEKTU, VYPLŇTE FORMULÁŘ

Smilova Pardubice - soubor komfortních bytů

Adresa projektu

Adresa projektu Smilova Pardubice

Mezi ulicí Smilova a ulicí Za Pasáží
530 01 Pardubice
Česká republika
GPS: 50.0345044N, 15.7728969E

Kontakt / poptávka

Jméno a příjmení *
Telefon *
E-mail *
Mám zájem o byt
 
Smilova
Stako